Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення дипломів на факультеті журналістики

Вручення дипломів на факультеті журналістики

05.07.2010 11:06

3 липня офіційна 50 аудиторія ЗНУ перетворилася на святкову залу. Прикрашена різнокольоровими кульками, вона чекала на випускників факультету журналістики. Привітати випускників із завершенням навчання завітали не тільки викладачі, але й відомі випускники факультету – журналісти Ольга Вакало та Юрій Володьков.

Урочистими та піднесеними були слова декана факультету Володимира Манакіна, який зізнався, що буде сумувати за вчорашніми студентами. Дуже теплим був виступ заступника декана з навчальної роботи Віктора Костюка. Віктор Володимирович зберіг твори випускників, які вони писали на першому курсі. Зачитуючи уривки з творів, викладач пропонував вгадати автора рядків.
Привітати випускників від імені адміністрації університету завітав перший проректор Олександр Бондар, який порівняв журналістику з юриспруденцією і зазначив, що ця професія потребує постійного самовдосконалення та уваги.
Випускники також звернулися до своїх викладачів зі словами вдячності. Спогади про навчання викликали у вчорашніх студентів як посмішки, так і сльози. А це свідчить про те, що п’ять років студентського життя назавжди запам’ятаються майбутнім акулам пера.

Більше фото дивіться тут: