Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники юридичного факультету отримали дипломи

Випускники юридичного факультету отримали дипломи

05.07.2010 12:08

2 липня в музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара відбулось урочисте вручення дипломів випускникам юридичного факультету Запорізького національного університету.
На свято завітали представники адміністрації ЗНУ, батьки та друзі випускників, а також відомі особистості Запоріжжя, з якими співпрацює факультет.

Свято відкрила декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, яка запевнила, що цей випуск – особливий. Цього року факультет відзначатиме вже 20 річницю від створення спеціальності і 18 років існування як окремого підрозділу університету. На честь цього факультет презентував ювілейну книгу про юридичний факультет. Крім того, Тетяна Олександрівна побажала випускникам практичної реалізації їх професійних сподівань, подякувала батькам за плідну співпрацю з факультетом, а колегам – за наполегливі роки праці.
До привітань приєднався і ректор Запорізького національного університету Сергій Тимченко, який з гордістю привітав випускників свого рідного факультету і вручив магістрам-відмінникам путівку у доросле і складне правниче життя. Крім дипломів, відмінники отримали корпоративні знаки факультету, медалі і ювілейні книги.
У почесній місії вручення дипломів взяли участь чимало офіційних осіб. Серед них – перший заступник голови Запорізької обласної ради Олександр Клепаков, начальник головного управління промисловості і розвитку інфраструктури регіону Андрій Іванов, головний редактор газети «Верже» Володимир Кузенко, голова господарського суду Запорізької області Олександр Немченко, начальник Запорізького територіального управління Державної судової адміністрації України Ірина Бєлікова, голова Запорізького відділення Союзу юристів України Валерій Біленко, начальник відділу освіти і науки Жовтневої адміністрації Олександр Онищенко та інші.
Особливу атмосферу свята створили художні виступи не лише студентів, але й професійних колективів. Так, своє мистецтво продемонстрували дитячий хореографічний ансамбль Шевченківського району м. Запоріжжя «Перлина», артисти театру ім. В.Г. Магара тощо.
Найкращих цьогорічних випускників факультету відзначили дипломами у номінаціях: «Кращий староста», «Кращий спортсмен», «Кращий благодійник», «Кращий науковець», «Кращий в право-просвітній діяльності», а також «Кращий в культурно-масовій роботі». Тих, хто виявив особливі успіхи у навчанні, а також у науковому, громадському і спортивному житті факультету, виявилося чимало. А кращі з кращих були нагороджені почесними грамотами Запорізького відділення Союзу юристів.

Більше фото дивіться тут: