Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам факультету фізичного виховання вручили дипломи

Випускникам факультету фізичного виховання вручили дипломи

05.07.2010 10:02

2 липня лави професійних спортсменів, викладачів фізичного виховання та фахівців галузі туризму поповнилися випускниками Запорізького національного університету. На урочистий захід завітали проректор ЗНУ з наукової роботи Сергій Бостан, заступник голови міського спортивного комітету Валерій Богдан та голова футбольного клубу «Металург» Едуард Дорошенко.

Цього року на факультет випустив 150 молодих фахівців. «Випускники 2010 року продовжують традиції факультету. Серед них багато тих, хто досяг успіхів і в науковій діяльності, і в спорті», - зазначив декан факультету Микола Маліков.
Із вдячністю за отримані на факультеті знання та вміння його випускники та студенти підготували яскраву концертну програму, яка складалася з гімнастичних та вокальних номерів, виступів команди з аеробіки.
Нагадаємо, що факультет фізичного виховання ЗНУ – один з найвідоміших в Україні. Серед його випускників та студентів - чемпіони і призери Олімпійських ігор, чемпіонатів України, світу, Європи, Кубків світу і Європи.