Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускний біологічного факультету

Випускний біологічного факультету

05.07.2010 14:18

5 липня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам біологічного факультету. Цього року дипломи отримали 325 осіб. Почесними гостями випускного стали зарубіжні гості Готліб Польцер – знаменитий академік та Олександр Сінілов – кандидат біологічних наук, доцент Іркутськоі сільськогосподарської академії.

На свято завітали також проректор з наукової роботи ЗНУ Сергій Бостан, керівник Орхуського центру держуправління охорони природного середовища Запорізької області Олександра Важненко, протоієрей православної церкви отець Віктор, а також увесь професорський склад факультету біології.
Декан факультету Людмила Омельянчик та гості свята привітали випускників з урочистою подією та розповіли про нові можливості та перспективи, які відкриваються перед ними. За час навчання студенти проходили практику в біохімічних, імунологічних, хімічних лабораторіях. Завдяки високому рівню знань, отриманому на факультеті, деякі випускники навчаються за кордоном.
Родзинкою свята стали пісні у виконанні випускників, а також слайд-шоу, під час якого продемонстрували не лише зображення найяскравіших моментів життя факультету, але й фото викладачів та студентів. Окремо відзначили почесних відмінників ЗНУ.

Студент 1-го курсу
Олег Єфремов


Більше фото дивіться тут: