Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Урочисте вручення дипломів на факультеті менеджменту

Урочисте вручення дипломів на факультеті менеджменту

05.07.2010 15:18

5 липня цьогорічні випускники факультету менеджменту Запорізького національного університету отримали довгоочікувані дипломи спеціалістів та магістрів. Урочистості з цього приводу зібрали не лише викладачів та представників адміністрації ЗНУ, але й випускників минулих років.

Першим привітав випускників із одержанням путівок у професійне життя проректор з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедрою менеджменту організацій та логістики Володимир Волков, який підбив підсумки 5-річної роботи професорсько-викладацького складу і студентів. З кожним роком наш виш готує все більше дипломованих фахівців з менеджменту. Серед них фахівці з логістики, менеджменту організацій, менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.
Декан факультету Ірина Шавкун приєдналась до привітань і побажала побільше перемог на професійній ниві, адже вони є свідченням і перемог викладачів факультету і своєрідним брендом факультету. Також Ірина Григорівна звернулася до батьків випускників, подякувавши за їх внесок у виховання майбутніх менеджерів.
Із вітальним словом виступили і викладачі факультету: завідувач кафедри теорії та практики менеджменту Ніна Куреда, заступник декана з виховної роботи Андрій Кургузов, які наголосили на наступності поколінь серед випускників ЗНУ, обміні професійним досвідом між випускниками і викладачами.
В свою чергу, студенти та випускники факультету підготували вітальну святкову програму, в якій взяли участь шоу-балет «Еквітюр», Аліна Бєлікова та Анна Бідняк.

Більше фото дивіться тут: