Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники математичного факультету отримали путівки в життя

Випускники математичного факультету отримали путівки в життя

06.07.2010 14:31

6 липня на математичному факультеті відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам – більше 100 осіб стали цього року спеціалістами та магістрами. Почесним гостем свята став голова комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради Ігор Філіпенко.

Вручення дипломів проходило в урочистій обстановці. Після виконання гімну України декан математичного факультету Сергій Гоменюк звернувся до випускників, колег і гостей із вітальним словом. Подякувавши випускникам за зроблений вибір на користь математичного факультету, він побажав учорашнім студентам якнайуспішніше реалізуватися у житті, використовуючи отримані під час навчання знання.
Також до присутніх звернувся голова комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради Ігор Філіпенко, який привітав випускників від імені міського голови і побажав використовувати отриманий науковий потенціал для процвітання нашого міста і держави в цілому. Зі свого боку він пообіцяв випускникам підтримку, допомогу і розуміння у будь-яких питаннях. В свою чергу, від керівництва факультету Ігор Філіпенко отримав почесний знак математичного факультету.
До привітань приєдналися заступники декана Ігор Зінов’єв та Наталія Кондратьєва, завідувач кафедри алгебри та геометрії Аркадій Приварников, які побажали випускникам продовжувати традиції факультету .
Захід зібрав не лише студентів та викладачів, але й батьків вчорашніх студентів та їхніх друзів, які щиро вітали фахівців з математики та інформатики з одержанням довгоочікуваного диплома.
Катерина Гопенко