Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення дипломів на філологічному факультеті

Вручення дипломів на філологічному факультеті

06.07.2010 14:37

6 липня урочисто відбулося вручення дипломів на філологічному факультеті. Вручати дипломи магістрам-відмінникам було доручено проректору з науково-педагогічної роботи Володимиру Волкову.

Першою з напутнім словом до студентів звернулася декан філологічного факультету Тамара Хом’як. Від її щирих слів на очах вчорашніх студентів з’являлися сльози.
Студентів, які п’ять років старанно вчили складні гуманітарні науки і отримали дипломи з відзнакою, в цьому році на філологічному факультеті було двадцятеро. Декан факультету кожному з магістрів разом з дипломом видавала грамоти, які відображали роль студента в університетському житті.
Концертна програма свята була досить насиченою. Студенти філологічного факультету радували випускників та гостей танцями, піснями та віршами. Чимало було жартівливих вітань від студентів викладачам. Батьки випускників також взяли участь у випускному. Приємною частиною свята став виступ Тетяни Яценко та Ірини Овчаренко, які подякували викладачам за копітку працю та навчання їхніх дітей.

Аліна Полосухіна

Більше фото дивіться тут: