Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники факультету соціології та управління отримали дипломи

Випускники факультету соціології та управління отримали дипломи

06.07.2010 14:40

6 липня отримали дипломи студенти факультету соціології та управління. Важливість їхньої професії підкреслив той факт, що на святі особисто був присутній Євген Карташов, який звернувся до студентів з настановними словами. Від адміністрації університету випускників привітав проректор з наукової роботи Сергій Бостан.

Міському голові було доручено вручити дипломи з відзнакою магістрам факультету. Варто зазначити, що Євген Григорович вже не вперше бере участь у святкових заходах факультету. Він не тільки вручає студентам дипломи, але й приймає в них державні іспити.
Декана факультету доктора філософських наук Максима Лепського викликали до мікрофону тричі і кожного разу він знаходив слова любові до студентів-випускників. Зі словами подяки до випускників також зверталися завідуючий кафедри соціальної філософії та управління, доктор філософських наук, професор Віталій Воловик, завідуюча кафедри політології, кандидат філософських наук, доцент Тетяна Ніколаєва та студентська рада факультету соціології та управління.
Завершилося це урочисте свято символічним запусканням у небо повітряних кульок зі «стрічками мрії» - символом бажань випускників.

Аліна Полосухіна

Більше фото дивіться тут: