Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускний на факультеті соціальної педагогіки та психології

Випускний на факультеті соціальної педагогіки та психології

07.07.2010 10:07

5 липня відбулося вручення дипломів випускникам факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ. Від адміністрації вищого навчального закладу молодих фахівців привітав Олександр Бондар. Серед почесних гостей свята були заступник міського голови Олександр Кузьмін та начальник управління праці Запорізької обласної адміністрації Віктор Панкратов.

Цього року факультет випустив 406 фахівців. Розповідаючи про випускників, декан факультету Ольга Пономаренко зазначила, що пишається ними. Більша частина молодих фахівців вже влаштувалася на роботу. Так, 12 випускників заочного відділення є працівниками міської служби соціальної допомоги, а випускники театрального відділення успішно пройшли співбесіди не тільки до запорізьких, але й до київського, одеського та севастопольського театрів.
Вручення дипломів супроводжувалося цікавою концертною програмою. Випускники-театрали в черговий раз продемонстрували свої акторські таланти, а студенти факультету підготували для своїх старших друзів вокальні та танцювальні номери.

Більше фото дивіться тут: