Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення дипломів на фізичному факультеті

Вручення дипломів на фізичному факультеті

07.07.2010 13:23

6 липня відбулося урочисте вручення дипломів на фізичному факультеті ЗНУ. Привітати випускників зі святом та вручити їм дипломи завітали перший проректор Олександр Бондар та завідуючий кафедрою соціальної філософії та управління Віталій Воловик.

Цьогорічні випускники закінчили навчання у рік подвійного ювілею: університету виповнюється 80 років, фізичному факультету – 20 років. Ці ювілеї відзначені неабиякими успіхами у навчанні: 10 магістрів та 8 спеціалістів отримали дипломи з відзнакою. Державною екзаменаційною комісією за результатами захисту кваліфікаційних робіт троє магістрів та один спеціаліст рекомендовані до зарахування до аспірантури.
Серед кращих випускників, які досягли успіхів у науковій роботі, декан факультету назвав Марію Дорошенко, Ірину Дем’яненко, Олену Касьянову та Надію Дроздову, які свої роботи представили на студентську наукову конференцію “Еврика 2010” у м. Львові.
Випускників привітав декан факультету Анатолій Добрун, завідувачі кафедрами Олександр Яновський, Олександр Іваницький та Василь Гіржон. Після вручення дипломів випускники та викладачі сфотографувалися на згадку перед першим корпусом Запорізького національного університету.

Більше фото дивіться тут: