Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університет завершує підготовку до нового навчального року

Університет завершує підготовку до нового навчального року

27.08.2010 12:33

Новий навчальний рік викладачі та студенти ЗНУ розпочнуть в оновленому університеті. Ремонт на території Запорізького національного, незважаючи на виснажливу спеку, тривав протягом всього літа.

Як зазначив проректор з адміністративно-господарчої частини Сергій Кушнір, університет до свого 80-річного ювілею буде повністю відновлений. Так, наприклад, у 3 корпусі ЗНУ завершується ремонт даху. Нові «обличчя» отримають спортивний комплекс ЗНУ, 6 корпус та ПК Дроб’язка, де повністю замінюють фасади. У спортивному комплексі перетворень відбулось дуже багато: замінили вікна, сходи, цоколь, поклали нову плитку, замінили перила. У 2 корпусі ЗНУ відремонтували аудиторії. Новим ремонтом можуть пишатися аудиторії 311, де знаходиться лінгафонний кабінет факультету іноземної філології, та 321 й 323 аудиторії. У 1 корпусі відремонтовано адміністративну частину, а саме - відділ кадрів, загальний відділ, 35 аудиторію. Зазнали змін не тільки корпуси, проведено й щорічні роботи на території вишу. Відремонтували освітлення, пофарбували ліхтарі, цоколі гуртожитків та корпусів. З упевненістю можемо заявити, що Запорізький національний університет готовий до зустрічі зі студентами та викладачами!

Марія СОБОЛЕВСЬКА

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=9018 and cach_timestamp>1614664971
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'