Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ пройшли мовне стажування у Франції

Студенти ЗНУ пройшли мовне стажування у Франції

27.08.2010 08:00

12 студентів ЗНУ провели липень у місті Ле Ман (Франція). Мовні курси при університеті Дю Мен допомогли їм наблизити мрію про навчання у французькій магістратурі цього вишу до реальності. Крім занять вони знайшли час і на знайомство із місцевими культурними пам’ятками й «скуштували» повсякденне життя європейської молоді.

Таку можливість студенти отримали завдяки співпраці нашого вишу із університеті Дю Мен, свого часу ініційованої факультетом іноземної філології на чолі із його деканом Галиною Морошкиною. Спершу програма двостороннього навчання була розрахована лише на студентів природничих спеціальностей, але поступово її рамки розширилися. Так, зараз взяти учать у літній школі з французької мови можуть представники будь-яких факультетів ЗНУ. Скажімо, студентка економічного факультету Юлія Редько дізналася про контракт з Дю Мен на конференції у ЗНУ, під час якої пролунала пропозиція для всіх бажаючих завітати на закордонні мовні курси. «Для моєї спеціальності (міжнародна економіка) знання іноземних мов має неабияке значення. Дуже хотіла потрапити до Франції, тому я без особливих труднощів потрапила до складу учасників цієї програми», - розповідає студентка. Подорож до Франції - це не тільки можливість «підтягнути» мову, але і шанс подивитись країну, дізнатися про традиції та побут нації, завести нові цікаві знайомства. Майже місяць перебування у Франції неабияк вплинув на наших студентів. У них з’явилося чимало планів, пов’язаних із цією країною. Хтось мріє приїхати сюди ще раз на стажування, хтось хоче вступати до магістратури.

Марія Соболевська

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=9019 and cach_timestamp>1614665729
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'