Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Редактор газети «Запорізький університет» перемогла в обласному конкурсі

Редактор газети «Запорізький університет» перемогла в обласному конкурсі

30.08.2010 16:46

Редактор обласної академічної газети «Запорізький університет» Таміла Тарасенко отримала нагороду від Запорізької обласної державної адміністрації.

У серпні вона здобула першу премію в номінації «Література. Проза» в VII обласному конкурсі для обдарованої молоді. Перемогу їй принесли фантастичні оповідання вже відомі читачам журналів «УФО», «Четвер», «Отражение», «Новая проза».
Конкурс тривав у п’яти номінаціях: «Музичне мистецтво», «Естрадне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Театральне мистецтво», «Література». Усього журі відзначило 14 лауреатів.
Катерина Гопенко

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=9022 and cach_timestamp>1614356580
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'