Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті з’явилася своя Феміда

На юридичному факультеті з’явилася своя Феміда

31.08.2010 15:52

З нагоди початку нового навчального року і на честь 80-річчя Запорізького національного університету на юридичному факультеті з’явилася пам’ятна споруда. Статуя давньогрецької богині Феміди символізує силу закону і права.

В урочистому заході взяли участь керівництво вишу і факультету, а також почесні гості: заступник голови Запорізької обласної ради Олександр Клепаков, голова Обласної організації Союзу юристів України Валерій Біленко, голова відділу освіти Жовтневої районної адміністрації Олександр Оніщенко. Усі гості увійшли до складу які Піклувальної ради факультету.
Відкрив урочисту програму свята ректор ЗНУ Сергій Тимченко. На його думку, освіта завжди базується на значних історичних традиціях, яких ніколи не бракуватиме вишу із 80-літньої історією. Завдяки зусиллям керівництва юридичного факультету, кількість абітурієнтів з кожним роком зростає. Так, цього року на факультет вступило більше 300 осіб.
Привітавши професорсько-викладацький склад і студентів із початком навчального року, Олександр Клєпаков наголосив, що Запорізький національний університет – це храм науки міста та області. В свою чергу, Олександр Оніщенко зазначив, що юридичний факультет – це фундамент всього вишу.
Завершився захід урочистим перерізанням червоної стрічки і відкриттям символічної для факультету статуї богині правосуддя. Побачити нову пам’ятку можна на другому поверсі п’ятого навчального корпусу ЗНУ.

Олена Переверзєва

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=9023 and cach_timestamp>1614351250
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'