Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Станіслав Ніколаєнко відвідав ЗНУ

Станіслав Ніколаєнко відвідав ЗНУ

08.09.2010 15:12

В рамках політологічного клубу у Запорізькому національному університеті відбулась зустріч колишнього міністра освіти й науки України, народного депутата України трьох скликань Станіслава Ніколаєнко зі студентами і професорсько-викладацьким складом вишу.

Перед початком зустрічі ректор ЗНУ Сергій Тимченко наголосив на успіхах університету в реалізації унікальних освітянських проектів, навчально-методичному забезпеченні, розвитку нових спеціальностей і розширенні масштабів співпраці із провідними вітчизняними і закордонними університетами.
У своєму виступі Станіслав Ніколаєнко оцінив ситуацію в освітній галузі України, торкнувся питання державної атестації українських вишів, виклав своє бачення плану розвитку вітчизняної освіти та подолання кризових явищ.
На його думку, введення 12-річної системи освіти справді необхідно, але Україна не готова до цього кроку. Мова мусить іти про оновлення змісту освіти, реалізацію програми інформаційно-комунікаційних технологій, реформування матеріально-технічної бази. «Боротись з неякісною освітою потрібно за допомогою методів ліцензування, акредитації та оцінювання якості роботи навчальних закладів», - додав Станіслав Миколайович.

Катерина Гопенко