Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет іноземної філології відвідала аташе Амбасади США в Україні Френсіс Вестбрук

Факультет іноземної філології відвідала аташе Амбасади США в Україні Френсіс Вестбрук

30.09.2010 13:43

Після того, як в 2009 році факультет іноземної філології виграв грант на відкриття ресурсного центру американознавства, до матеріально-технічної бази факультету вже надійшло два транші. Цього року до ЗНУ приїхала Френсіс Вестбрук, аби провести семінар для викладачів вищої школи та проконтролювати, як використовується література з методики викладання, словники та техніка, отримані після виграшу гранта. Окрім цього, аташе відвідала залік із педагогічної практики магістрів факультету іноземної філології.

28 вересня на факультеті іноземної філології відбувся залік із педагогічної практики магістрів. Традиційно він проводиться у форматі театралізованих міні-вистав уже 5 років. Цього разу на захід окрім аташе Френсіс Вестбрук завітали і студенти інших факультетів ЗНУ, 47 учнів восьми середніх шкіл м. Запоріжжя, батьки та друзі акторів-аматорів.
До концерту увійшло 25 номерів, серед яких були танці, скетчі та пісні, виконані англійською, німецькою, французькою та іспанською мовами. Вперше учасниками подібного заходу на факультеті іноземної філології стали студенти факультету журналістики та юридичного факультету, що в ЗНУ відповідально ставляться до вивчення іноземних мов не тільки на ФІФ, але й на інших факультетах.
Серед кращих виступів журі відзначило сценки «Червона Шапочка» англійською мовою у виконанні студентів групи 105-а (керівник – магістрант Юлія Неманежина), «Поштарі-крадії» французькою мовою (групи 301 та 302-ф (керівник - магістрант Марина Потапова), «Сніданок у гуртожитку» англійською мовою (група 305а, керівник – магістрант Катерина Бєлякова), «Червона Шапочка проти Білосніжки» німецькою мовою (група 203-нп, керівник - магістрант Інна В’южаніна), «Чому у Каталонії скасовано кориду» іспанською мовою (групи 201 та 202-і, керівники - магістранти Тетяна Нарушина та Анастасія Сліпич) та інші. Неперевершений конферанс Стаса Хейла та Богдана Корнелюка додав особливого шарму у веселу та дотепну атмосферу перформенсу.
Заключний номер програми «Клятва шкільного вчителя» англійською мовою (гр. 201-а, керівник – Олена Гацко) не залишив сумнівів у тому, що випускники факультету іноземної філології посідають гідне місце серед педагогів Запоріжжя і області, та навчать своїх учнів застосовувати свої знання та навички не лише на заняттях, але й у позанавчальний час.
А вже 29 вересня у другому корпусі ЗНУ відбувся семінар для викладачів факультету іноземної філології щодо методики навчання граматиці англійської мови «Навчання непрямій мові». На ньому були присутніми близько 16 викладачів нашого вишу з кафедр теорії та практики перекладу з англійської мови, кафедри викладання другої іноземної мови та магістранти факультету. Семінар виявився досить цікавим та пізнавальним, всі мали змогу взяти участь у рольових іграх та поспілкуватися щодо сучасних проблем викладання та навчання.

Факультет іноземної філології