Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Святкування Тижня факультету іноземної філології завершилося

Святкування Тижня факультету іноземної філології завершилося

11.10.2010 10:38

8 жовтня у ЗНУ влаштували святкові урочистості, приурочені до завершення Тижня факультету іноземної філології. Його викладачі та студенти обрали для цього незвичайний формат, поєднавши концертну програму та презентацію досягнення факультету.

Декан ФІФ доцент Галина Морошкіна розпочала гала-концерт подякою всім, хто взяв участь в організації Тижня факультету. Усім, завдяки кому охочі змогли не лише продемонструвати свої знання іноземних мов, але й долучитися до культури країн, мови яких вивчають в нашому університеті. Різноманітні конкурси – починаючи від виставки ікебан і до музичних перерв, влаштованих студентами у другому корпусі, – об’єднало колектив факультету.
Ведучі Тетяна Тимощук та Богдан Корнелюк запрошували на сцену виконавців художніх номерів та «доповідачів» - викладачів, які розповідали про різнопланові досягнення факультету. Хоч багато хто з них не обмежився сухим викладенням фактів, зробивши свій виступ цікавим для слухачів.
Так, завідувач кафедри теорії і практики перекладу професор Юрій Зацний розповів не лише про наукові досягнення факультету, але й намітив перспективи його подальшої науково-дослідної роботи. Розповідь докторанта другого року навчання Русудан Махачашвілі більше нагадувала притчу. У доповіді заступника декана з міжнародної роботи доцента Анни Юнацької йшлося про співпрацю з Амбасадою Сполучених штатів Америки та перспективи, що відкриваються перед факультетом завдяки цьому. Ще раз нагадала про основні етапи співпраці із університетом Дю Мен (Франція) завідувач кафедри романської філології та перекладу доцент Ірина Шаргай. Зокрема, вона пообіцяла, що Літня школа у Франції діятиме і наступного року, а вдосконалити свою мову безпосередньо за кордоном зможуть не лише представники ФІФ.
Не менш перспективною є співпраця із Гете-інститутом (Німеччина), розповів завідувач кафедри німецької філології і перекладу Сергій Вапіров. Референт у галузі освіти цього інституту, який нещодавно завітав із перевіркою до нашого університету, залишився задоволеним рівнем викладання іноземної мови.
Глядачі зустрічали бурхливими оплесками ліричні пісні іноземними мовами у виконанні Тетяни Тимощук, Євгенії Кондрашової і Юлії Синчунової; Сурена Маркаряна; Ганни Фефелової та багатьох інших. Не менше захоплення у присутніх викликали хореографічні виступи Людмили П’ятницької й Семена Гапонова, танцювального колективу Молодіжного культурного німецького центру, заснованого студентами тощо.
Родзинкою заходу стала відеопрезентація з педагогічної практики студентів факультету. Створена з неабияким почуттям гумору, вона чудово вписалася в атмосферу свята.

Таміла Тарасенко

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=9195 and cach_timestamp>1614131853
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'