Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Третій конкурсний день «Дозвольте відрекомендуватися-2010» - перемога не за горами!

Третій конкурсний день «Дозвольте відрекомендуватися-2010» - перемога не за горами!

15.10.2010 13:46

У символічний для нашого міста день - 14 жовтня на сцені Запорізького національного університету з’явилися такі факультети як філологічний, математичний, юридичний та факультет журналістики. Своїм чудовим настроєм та неперевершеними талантами вони запалили настрій кожного присутнього і створили незабутню атмосферу «Срібної зірки».

А розпочинати третій конкурсний день «випала честь» першокурсникам філологічного факультету, які демонстрували, здебільшого, чудові співочі таланти. Студентки Тетяна Діденко із піснею «Чортополох» та Діана Артеменко із композицією «Рідна земля» зайвий раз довели, що українська мова дуже мелодійна. Багато авторських пісень та прозаїчних творів розкрили все багатство української та російської мов. Але крім співочих талантів філологам є чим пишатися: Олена Шарай підкорювала серця вболівальників та членів журі східним танцем, а її тезка Олена Матвійчук показала свою різносторонність – дівчина прочитала авторську поезію і станцювала контемп. Філологічний факультет впевнено показав, що першокурсники бездоганно впоралися із своїми виступами.
Радувати своїми талантами продовжило і нове покоління факультету журналістики, яке «підірвало» весь зал шаленими оплесками. Творча спеціальність дає про себе знати. Від акапельного співу і шаленого спектру танців до КВНу, який розсмішив навіть наше вельмишановне журі. «Зачепив за живе» присутніх танець Івана Столяревського та Валерії Тимощук «Не мовчи». Також журі відмітило ще одну танцювальну постановку у виконанні Юлії Денікіної та Христини Іванченко. Фінальна пісня «Show must go on» була настільки яскравою, що вболівальники аплодували стоячи. А після виступу ведучі конкурсу Микита Щербіна та Марія Чалова викликали помічників - першокурсників Андрія Бондаренко і Сергія Павлинчука та примусили їх повторити танець, який вони виконували в підтримку першочкам за сценою. Цим номером вони і завершили свій виступ, який виділяв журналістів серед інших учасників.
Наступними дивувати зал вийшли представники математичного факультету. Про їх виступ хочеться сказати словами голови журі Юлії Лотоцької: «Я все життя думала, що математики дуже сумні і невеселі, проте розумні. Але своїми номерами ви змусили змінити мою думку і це найкращий виступ вашого факультету за всі попередні роки». Відрізнилися математики цирковим номером, який виконала Марина Ананіч. Також, першокурсники довели, що вони вміють танцювати двома постановками, одна з яких - від Валерії Сало - розпочала їх творчий вечір. Іншу танцювальну композицію виконали Вікторія Репа та Роман Житник. А той факт, що математичний факультет вміє і любить веселитися, студенти підтвердили сценкою «Здача іспиту» у виконанні Руслана Горбулі та Олександра Полянського.
А на десерт своїми талантами усіх присутніх порадували студенти 1 курсу юридичного факультету, які за півгодини свого виступу показали історію факультета за всі 80 років існування! Денис Памга завоював жіночу симпатію сольним номером з гітарою. А чоловічу увагу привертала чарівна Владислава Матара із пісенною композицією. Військовий вальс, український народний танець, гарні пісні та чудова фінальна пісня від Владислави Матари та Олександри Маслової стали чудовим завершенням цього маленького, але незабутнього для усіх свята.
Попереду - останній конкурсний день, в якому братимуть участь факультети соціальної педагогіки та психології, факультет менеджменту та Економіко-правовничий коледж. Чекаємо вболівальників у актовій залі 2 навчального корпусу о 16 годині.

Олеся Єфанова,
Марія Соболевська

Фото Максима Лісового