Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відтепер у ЗНУ навчатимуться малюки

Відтепер у ЗНУ навчатимуться малюки

15.10.2010 13:57

На базі Запорізького національного університету в приміщенні загальноосвітньої школи № 5 відкрився Україно-швейцарський Центр «Англійська для малюків». Тут проводитимуть курси англійської мови для дітей 4-6 років, а також психологічні тренінги для їхніх батьків.

В урочистій церемонії відкриття Центру взяли участь ректор ЗНУ Сергій Тимченко, голова Жовтневої районної адміністрації Костянтин Вайтанник та голова відділу освіти Жовтневої районної адміністрації Олександр Оніщенко.
За словами ректора ЗНУ, відкриття Центру стало результатом спільних зусиль науки, освіти, бізнесу та влади. На думку Сергія Михайловича, сьогодні необхідно впроваджувати новий навчальний принцип «освіта протягом життя», який допоможе нашим дітям опановувати англійську мову на рівні з українською.
На відкриття завітали малюки із батьками, які мали можливість познайомитися із новітніми методиками вивчення англійської мови, отримати консультації фахівців, дізнатися про курс «Гімнастика для дітей», відвідати книжкову виставку фахової методичної літератури з англійської мови, дитячої психології та педагогіки.
На показовому занятті фахівці Центру запропонували малюкам яскраву пригодницьку подорож на казковому кораблі до світу англійської мови. Протягом заняття діти мали можливість в невимушеній ігровій та музичній атмосфері опанувати основні форми англійських привітань, продемонструвати свою творчість, уяву і фантазію в конкурсі дитячого малюнка «Hello, world», а також відгадати загадки і продемонструвати увагу та кмітливість. Впродовж заняття з дітьми працювали досвідчений психолог, викладач англійської мови та аніматори, які подарували дітям незабутні враження та позитивні емоції.
Діяльність Центру скерована в декількох напрямках, а саме: проведенні інтерактивних курсів англійської мови для дітей 4-6 років та організації психологічних особистісно-орієнтованих тренінгів для батьків, а в подальшому - комплексної підготовки дитини до школи: навчанні дітей письму, читанню і математики.
Центром розроблена комплексна методика, яка з одного боку включає елементи комунікативної методики з використанням новітніх аудіовізуальних засобів, асоціативної методики, методу занурення. А з іншого боку, враховуються психологічні особливості, можливості та досвід кожної дитини. Така комплексна методика допомагає у подоланні мовного бар’єру.
У роботі Центру врахований досвід, який було накопичено під час співпраці Запорізького національного університету з такими вищими навчальними закладами та організаціями: Християнським дитячим фондом (Швейцарія), Університетом прикладних наук м. Магдебурга, Університетом прикладних наук Вюрубург-Швайнфурт (Німеччина), Бергенським університетом (Норвегія).
До навчальної програми включені елементи методик Домана, Монтессорі, Нікітіна. Задля підвищення інтересу до навчального процесу заняття проводяться в ігровій формі. Крім базового матеріалу, використовуються додаткові вправи, націлені на розвиток ініціативи, самостійності та креативності.
У Центрі працюють кваліфікований фахівець з англійської мови Варвара Петросова та досвідчений психолог Марія Іваннікова. До речі, розклад занять може узгоджуватись відповідно до потреб дітей та їх батьків із урахуванням можливостей Центру. Також за бажанням батьків можуть проводитись цикли занять за так званою «модульною системою навчання» (1 модуль або одна лексична тема складає 4 заняття). Заняття будуть проходити два рази на тиждень, курс триває 3 місяці і складається з 6 тем. По закінченні курсу діти отримують сертифікат ЗНУ.
Час роботи Центру: з 9.00 до 18.00(з понеділка по п’ятницю), з 9.00 до 13.00 (субота). Адреса: вул. Гоголя, 55. Детальну інформацію про роботу центру ви можете дізнатися за телефоном: 764-41-40.

Олена Переверзєва