Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ – базовий університет з розробки міської програми енергозбереження

ЗНУ – базовий університет з розробки міської програми енергозбереження

20.10.2010 13:06

Унікальна програма заощадження енергії ЗНУ, яка дозволяє вищому навчальному закладу економити 2 мільйони гривень на рік, стала прикладом для наслідування не тільки в закладах освіти, але й на загальноміському рівні.

Ректора Сергія Тимченка призначили радником виконуючого обов’язки міського голови м. Запоріжжя Володимира Кальцева з питань енергозбереження, а науковці Запорізького національного університету незабаром запропонують проект створення міського центру з енергоефективності.
В університеті було створено навчально-наукову лабораторію енергоефективності та енергозбереження, результати досліджень якої застосовуватимуться відповідними міськими службами і дозволять раціонально використовувати державні кошти.
Зараз в ЗНУ вивчають програми та досвід заощадження енергії в усіх регіонах України, а також в інших країнах, визначають пріоритетні напрями енергозбереження для нашого міста, здійснюють тестування обладнання та матеріалів, які дозволяють заощаджувати енергію. На основі таких досліджень буде розроблено проект міського центру енергоефективності.