Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ виграли золоті нагороди на всеукраїнських змаганнях

Студенти ЗНУ виграли золоті нагороди на всеукраїнських змаганнях

20.10.2010 16:15

З 14 по 16 жовтня у Ялті відбулися змагання II Спортивних ігор України серед вищих навчальних закладів III – IV рівня акредитації з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 26 команд. Збірну команду Запорізького національного університету представляли студенти факультету фізичного виховання.

Золоті нагороди отримали студентка III курсу Ганна Гацько у метані списа та Ольга Пушкіна в стрибках у довжину, дівчата є членами збірної команди України. Вдало виступили також студент III курсу Сергій Костенко у бігу на 100 та 200 метрів, студент II курсу Костянтин Житнік у бігу на 800 та 1500 метрів, студентка III курсу Алла Ковальова у бігу на 100 та 200 метрів, студентка I курсу Юлія Абрамова у бігу на 800 метрів, Віталій Кулик у метані списа, а також естафетні команди дівчат та чоловіків у естафеті 4х100 метрів.
Слід зазначити, що ці змагання стали хорошою перевіркою сил для команди факультету перед Всеукраїнською Універсіадою, яка відбудеться наступного року. До речі, у складі команди не виступали провідні спортсмени факультету, які готуються у складі збірної України з легкої атлетики до міжнародних стартів, що свідчить про великий потенціал факультету фізичного виховання.

Світлана Караулова