Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологи ЗНУ здобули перемогу в конкурсі «Еко-Січ»

Біологи ЗНУ здобули перемогу в конкурсі «Еко-Січ»

25.10.2010 11:41

Запорізький національний університет на Екологічному фестивалі "ЕкоСіч №6" представляла команда з 10 студентів біологічного факультету ЗНУ «Екстрім», яка зайняла 2 місце і була нагороджена почесними грамотами, пройшовши всі рубежі і зібравши 24 мішки сміття.

Екологічний фестиваль «Еко-Січ» проходить традиційно в нашому місті навесні та восени кожного року. Цього року шостий за рахунком фестиваль проходив за підтримки Козацької спеціалізованої дружини «Січ», Театру молодого глядача (ТЮЗ), Організації захисту тварин, Орхуського центру при Державному управлінні екології та інших громадських організацій міста.
Це не тільки корисний екологічний захід, але і веселе, динамічне свято зі спортивними та логічними конкурсами в спортивно-квестовому дусі, (наприклад, конкурс пантоміми, пошуку лікарських рослин і стрільби з автомату). Основна мета цих змагань – зібрати якомога більше сміття і за мінімальний проміжок часу пройти дистанцію, накопичуючи бали в конкурсах на контрольних пунктах, а також привернути увагу громадськості до проблем забруднення навколишнього середовища, прибрати від сміття важливі для міста зелені території.
Отримавши велику кількість позитивних вражень та нових знайомств, студенти мали можливість відчути справжній дух командної гри, відпочити на лоні природи, а також покращити екологічний стан нашого міста, прибравши балку від сміття, тим самим залишивши наше місто без чергового звалища.

Олена Переверзєва