Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшов тиждень біологічного факультету

У ЗНУ пройшов тиждень біологічного факультету

25.10.2010 11:55

Тиждень біологічного факультету видався дуже яскравим та насиченим. Кожен студент мав змогу спробувати свої сили в конкурсі стінгазет, у турнірі з шахів, у фотовиставці, взяти участь у виставі, у конкурсі екібан, відвідати під час суботнику біостанцію на острові Хортиця і пройти там посвячення у студенти.

18 жовтня біологічний факультет зустрічав учнів шкіл, яким було проведено екскурсію по 3 навчальному корпусу. Таким чином, майбутні студенти можуть вже сьогодні обирати для себе напрям підготовки. Також у цей день було розпочато конкурс стінгазет під назвою «Мій факультет - мій рідний дім», де кожна група мала змогу представити загалу своє бачення життя та навчання на рідному факультеті. Всі учасники були нагороджені грамотами.
Якщо у перший день факультету обирали талановитих «художників», то наступного дня обирали найрозумніших та найспритніших під час турніру із шахів. Грамотами було нагороджено Олега Офіцерова за 1 місце, Віктора Полякова - 2 місце та Дмитра Мацуєва за 3 місце відповідно.
20 жовтня на факультеті провели фотовиставку «Запоріжжя – мій рідний край», у якому грамоту за перше місце отримала Лілія Харчевська, а ось друге та третє місця розділили між собою наступні студенти біологічного факультету: за друге місце нагороджено похвальною грамотою Юлію Андронову, Уляну Закревську, Олену Варганову. Третє місце поділили між собою Марія Супрун, Марина Псьол та Микита Хмель. Також, у цей день студенти-біологи побували у дитячому будинку «Сонечко» із благодійною акцією та виставою «Колобок». Дітям було зібрано та передано книжки, іграшки, одяг та інші не менш приємні речі.
Під час гала-концерту, який відбувся 22 жовтня, присутні мали змогу подивитися на ікебани, які було створено студентами різних напрямів підготовки. Кожна робота була також відзначена грамотою.
На концерті проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська разом із деканом біологічного факультету Людмилою Омельянчик вручили подяки Міністерства освіти і науки України професору Віталію Єщенко та доценту Світлані Яковлевій-Носар. Грамотою Жовтневої районної адміністрації Запорізької міської ради нагороджено професора Валентину Бовт та доцента Тамару Пересипкіну. За багаторічну сумлінну працю з розвитку освіти і науки та вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів було нагороджено грамотою ректора доцентів І. Полякову, Н. Новосад, М. Малько, В. Перетятько та старших викладачів факультету В. Задорожню та В. Петриченко.
У своєму привітальному слові Наталія Грозовська зазначила, що біологічний посідає займає гідне місце серед інших факультетів нашого університету. «Мене пов’язують з біологічним факультетом особливі почуття, адже педагогічну свою роботу я вперше розпочинала саме тут. Людина, яка байдужа до природи, не змогла би працювати на цьому факультеті, тому всі студенти та викладачі несуть у собі духовну доброту, чистоту». Наталія Андріївна побажала студентам та викладачам, щоб біологічний факультет процвітав і мужнів, щоб від праці викладачі отримували моральне і матеріальне задоволення.
Студентство спільно із студією-театром «Севен» підготували святковий концерт, присвячений тижню біологічного факультету. По одягу студентів, оформленню сцени та зали було зрозуміло, який факультет презентує себе. У всіх біологів на руках були квіти або метелики, навіть Наталія Грозовська разом із Людмилою Омельянчик приміряли такі «прикраси».
Кожна кафедра мала змогу розповісти про себе завдяки старшій принцесі Біології, середній принцесі Екології, молодшій принцесі Хімії та зовсім юному Садово-парковому Принцу. Окрім танців та співу, гумористичних сценок, студенти змогли передати специфіку своєї спеціалізації завдяки демонстрації хутра (кафедра біології), «бабки-йошки» (екологія), хімічних халатів Fashion Chemical week (кафедра хімії) і танцю бджілки та квітів (кафедра садово-паркового господарства).
Ми переконані, що біологічний факультет досягне ще більших вершин у науковій та дослідницьких галузях, а студенти та викладачі ще не раз порадують усіх своїми талановитими тижнями факультету!

Марія Соболевська