Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася презентація міжнародної магістерської програми

У ЗНУ відбулася презентація міжнародної магістерської програми

26.10.2010 10:00

На базі Запорізького національного університету відбулась зустріч студентства із представниками магістерської стипендіальної програми ім. Едмунда С. Маскі (MUSKIE), яка надає можливість українським громадянам отримати ступінь магістра в Сполучених Штатах Америки за такими напрямками: адміністрування бізнесу, економіка, право, державне управління та громадська політика.

Дана програма діє в Україні ще з 1994 року, є безкоштовною грантовою програмою Держдепартаменту США та адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). За словами представниці стипендіальної програми ім. Едмунда С. Маскі в Україні Тетяни Стрельченко, ця програма дає можливість не тільки отримати протягом 1-2 років диплом магістра, але і пройти по закінченню навчання стажування за темою обраної дисципліни в американських компаніях впродовж літнього періоду, сприяючи формуванню та розвитку лідерського та інтелектуального потенціалу української молоді.
Крім того, програма передбачає візову підтримку, оплату подорожі з міст проживання учасників в Україні до приймаючого університету в США, щомісячну стипендію, медичне страхування, оплату навчання та інших університетських зборів, обмежені кошти на придбання підручників, курси англійської мови перед початком програми (за необхідністю), широкі можливості контактів з випускниками програми та різноманітні програми тренінгів.
Кінцевий термін подання анкет для участі у конкурсі – 8 листопада 2010 року. Аплікаційні форми на Програму стипендій ім. Едмунда С. Маскі можна отримати та здати, звернувшись до регіональних офісів та представництв в Україні. Детальна інформація - на сайті www. irex.ua
Катерина Гопенко