Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ отримали стипендії міського голови

Студенти ЗНУ отримали стипендії міського голови

28.10.2010 15:41

28 жовтня відбулася зустріч студентів та викладачів Запорізького національного університету з виконуючим обов’язки мера міста, секретарем Запорізької міської ради Володимиром Кальцевим. За значні досягнення в навчанні, за активну участь у науковій, суспільній, культурно-масовій роботі Володимир Федорович нагородив студентів стипендіями міського голови.

Із привітальним словом до присутніх звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар: «Сьогодні нагороджуються сертифікатами найкращі студенти нашого вишу, які пройшли жорсткий відбір, які є переможцями і призерами олімпіад та конкурсів. У вас є потенціал та потяг до висот, які вражають. Ми щиро вдячні міській владі за допомогу нашим вихованцям».
100 стипендій отримали студенти та 1 молодий вчений з 13 факультетів ЗНУ. Кандидатури на нагородження були рекомендовані вченими радами факультетів та затверджені вченою радою університету. Розмір стипендії складає 250 гривень, які студенти будуть отримувати щомісячно протягом шести місяців.
Володимир Кальцев привітав студентів нашого вишу і зазначив: «Перед вами відкрито багато можливостей. Пам’ятайте, що немає завдань, які неможливо розв’язати».
Наприкінці зустрічі зі словами вдячності від усіх студентів до Володимира Федоровича звернулася студентка факультету соціології та управління Анастасія Битко.

Марія Соболевська