Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Томас Таскер провів семінари для викладачів ЗНУ

Томас Таскер провів семінари для викладачів ЗНУ

01.11.2010 11:22 Факультет іноземної філології Семінари Іноземні гості Міжнародна співпраця

28-29 жовтня на факультеті іноземної філології викладач-методист, автор курсів з англійської мови (Пенсильванський університет, США), стипендіат програми Держдепартаменту США Томас Таскер провів для викладачів англійської мови два семінари «Розвиток граматичних навичок шляхом аутентичної розмовної практики» та «Альтернативне оцінювання: розвиток навичок критичного читання та говоріння».

Як розповів пан Таскер, семінари в Україні він проводить вже більше року. До Запоріжжя побував у таких містах як Львів, Харків, Чернігів, Кіровоград, Луцьк, Севастополь та у багатьох інших.
У ЗНУ Томас Таскер провів три семінари, останній із яких відбувся у вигляді альтернативного оцінювання навичок говоріння викладачів нашого вишу. Заняття проводилися у вигляді діалогів між викладачами і лектором щодо сучасних проблем викладання та навчання, а також задля обміну досвідом. Пан Таскер проводив заняття, використовуючи відео-презентації з основними ідеями-тезами та корисними посиланнями на Інтернет ресурси для викладачів.
Нагадаємо, що це не єдиний приклад міжнародної співпраці факультету іноземної філології. Нещодавно зі схожим семінаром тут побувала аташе Амбасади США в Україні Френсіс Вестбрук.

Марія Соболевська

Схожі новини