Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся семінар від лектора Cambridge University Press

У ЗНУ відбувся семінар від лектора Cambridge University Press

04.11.2010 11:57

За підтримки видавництва Cambridge University Press лектор країн Східної Європи Джим Калахас провів практичний семінар для викладачів середніх шкіл та університетів «Інтерактивні методики викладання англійської мови».

Захід став можливим завдяки підтримці з боку компанії «Єврокнига» та керівництва вишу, адже ще у вересні ректор ЗНУ Сергій Тимченко наголосив на тому, що 2010-2011 навчальний рік пройде під знаком інтенсивної мовної підготовки.
Відкриваючи семінар, директор Департаменту післядипломної освіти та додаткових освітніх послуг ЗНУ Геннадій Васильчук відзначив, що заходу передувала ціла низка подій, направлених на вивчення іноземних мов у нашому університеті і місті взагалі. Семінар від Джима Калахаса став черговим заходом для підвищення зацікавленості вивчення іноземної мови і вдосконалення методик її викладання. Начальник відділу міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами Олена Тупахіна зазначила: «Необхідно створювати умови для того, щоб вивчення мов стало мотивованим. На сьогодні досі є актуальною проблема, коли іноземну мову вчать всі, а розмовляють нею – одиниці».
На семінарі, проведеному в ЗНУ, викладачі дізналися про нові інтерактивні методики, навчилися застосовувати їх на практиці та контролювати кінцевий результат (рівень знань школярів та студентів). «Адже поєднання інтерактивних методик, які не так масово використовуються в університетах та школах, з традиційними методиками дають більш вдалий результат вивчення англійської мови», - зазначила Олена Володимирівна.
Також усі учасники семінару отримали безкоштовно примірники книжок, які видає Cambridge University Press, ознайомилися з виставкою навчальної літератури від «Єврокниги» та мали змогу завантажити програмне забезпечення для підвищення рівня викладання англійської мови.
Нагадаємо, що завдяки активній співпраці ЗНУ з багатьма сертифікованими мовними центрами України, підготовку до складання іспиту на міжнародні сертифікати можна пройти в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов.

Марія Соболевська