Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшов тиждень юридичного факультету

У ЗНУ пройшов тиждень юридичного факультету

05.11.2010 15:30

Тиждень юридичного факультету видався дуже насиченим. Це і не дивно, адже розпочали святкування на факультеті проведенням Дня здоров’я. Студенти - активісти спробували свої сили у чемпіонаті з міні-футболу на кубок Феміди, конкурсі тематичних стінгазет, у конкурсі на найкращий малюнок на асфальті, а також у фотоконкурсі, відвідали школу-інтернат №1, де власними силами провели суботник, провели екскурсію на острів Хортиця для дітей-сиріт шкіл-інтернатів № 1 і 3. Помітною виявилася і акція «Цигарка на цукерку».

Охарактеризувати початок Тижня юридичного факультету хочеться, перефразувавши усім відоме прислів’я: «Як тиждень факультету розпочнеш – так його і проведеш». Розпочалося святкування досить оригінально - із дня здоров’я, протягом якого для студентів всіх курсів під ритми клубної музики о 7.30 була організована десятихвилинна ранкова зарядка під керівництвом хореографа факультету Лізи Тихонської. Вже з цього тижня на факультеті прийнято рішення кожного понеділка о 7.30 проводити ранкову зарядку для усіх студентів-юристів.
Також студентами була проведена соціальна акція під назвою «Цигарка на цукерку», протягом якої студенти обмінювали цигарки на цукерки, тим самим пропагуючи здоровий спосіб життя і заохочуючи до цього інших студентів. На цю ж тематику був проведений конкурс стінгазет «Юристи за здоровий спосіб життя». Усіх активістів і переможців цього конкурсу було нагороджено грамотами ректора. У номінації «Яскрава зірка» перемогла група № 3429-3, звання «Активний потенціал» отримала група № 3429-2. Групи № 3429-4, № 3429-6 отримали похвальні грамоти.
Студентам – юристам було запропоновано долучитись і до благодійної акції «Юридичний факультет - дітям-сиротам» з метою збору коштів для дітей школи-інтернату № 1. Майбутні юристи також прибрали територію школи від осіннього листя та сміття, і подарували дітям м’які іграшки та гарний настрій.
В цьогорічному турнірі з міні-футболу на «Кубок Феміди» взяли участь чотири студентські команди, які продемонстрували гарну і непередбачувану гру. Кубок Феміди отримали третьокурсники, друге місце посіли п`ятикурсники, третє місце здобули студенти першого курсу.
Завершився тиждень факультету святковим концертом. Розпочинаючи концерт, декан Тетяна Коломоєць зазначила: «Юристи завжди жили під девізом – жодного дня без свята. Ми сподіваємося, що позитивний гомін від наших заходів відчув увесь університет, що ще раз підтверджує могутній потенціал юридичного факультету як в науці, так і в творчості».
Святковий концерт виявився для юридичного факультету багатим на приємні несподіванки. Голова ради Запорізької обласної організації Союзу юристів України Валерій Біленко вручив Почесну грамоту Союзу юристів України і звання «Видатний юрист України» в області практичного застосування права доктору юридичних наук, декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць. За особистісні досягнення, активну роботу Почесну грамоту Союзу юристів Україні отримав студент юридичного факультету Юрій Адаменко. Від імені ректора ЗНУ Сергія Тимченка Тетяна Олександрівна вручила Валерію Біленко Подяку за вагомий внесок у життя юридичного факультету.
На концерті проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська разом із деканом юридичного факультету Тетяною Коломоєць вручили Подяки ректора викладачам факультету за багаторічну сумлінну працю з розвитку освіти і науки та вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів. Також Подяки ректора отримали студенти – активісти юридичного факультету у номінаціях «Найкращий староста», «Відкриття року», «Креативність», «Найпотенціальніша група», «Найромантичніше група», «Майбутні активісти».
Отримали свої нагороди студенти, які взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті: Владлена Мажара, Олег Наріжний, Ярослав Гончар, Тарас Аліяров. Анатолій Шашко отримав грамоту за участь у фотоконкурсі.
Вітаючи студентів і викладачів, Наталя Грозовська зазначила: «На юридичному факультеті потужний викладацький склад, який вкладає душу у формування висококваліфікованих спеціалістів. Багато здобутків отримано завдяки деканові факультету Тетяні Коломоєць, яка є своєрідним отаманом, який вміє і посварити, і похвалити».
Святкова програма юридичного факультету виявилася різноманітною і творчою. Святковий вальс на початку вечора зачарував усіх присутніх своєю граційністю.
Гімнастичним номером привітала юристів із Тижнем факультету студентка факультету фізичного виховання Діана Сушко.
Довели юристи, що у них є і співочі таланти: Ігор Лющанський виконав блискучу композицію «Весняний блюз», чим підкорив серця усіх дівчат. Владлена Мажара виконала авторську пісню, присвячену навчанню на юридичному факультеті. Закінчили святкування композицією-клятвою, присвяченою рідному факультету, у виконанні Владлени Мажари та Олександри Маслової.

Марія Соболевська