Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підвищують кваліфікацію офіцери Управління державного департаменту України з питань виконання покарань

У ЗНУ підвищують кваліфікацію офіцери Управління державного департаменту України з питань виконання покарань

08.11.2010 13:45

У Центрі бізнес освіти Запорізького національного університету розпочалися майстер-класи для керівного складу Управління державного департаменту України з питань виконання покарань «Оптимізація системи управління персоналом». Заняття, що загалом триватимуть до 4 грудня, розраховані на 18 навчальних годин і проходять протягом двох днів.

Відкриваючи перший майстер-клас, директор Департаменту післядипломної освіти та додаткових освітніх послуг ЗНУ Геннадій Васильчук підкреслив необхідність поєднання теоретичних знань наших викладачів з великим досвідом управлінської роботи співробітників Управління.
Слухачі окрім можливості поспілкуватися з провідними фахівцями нашого регіону, отримали можливість дізнатися про нові методики роботи з персоналом. Запрошені до університету гості дізналися про специфіку управлінської діяльності, організацію комунікації в організації: проведення переговорів, психотехнології переговорного процесу, специфіку прийняття управлінських рішень, принципи роботи з інформацією. Також до програми майстер-класів були включені практичні заняття: тренінг управлінського спілкування та тренінг публічного виступу, завдяки яким запрошені за допомогою конкретних вправ опанували прийоми міжособистісного спілкування.
Наприкінці другого дня навчання з привітаннями до університету завітала капітан внутрішньої служби, старший інспектор з виховної та психологічної роботи відділу по роботі з особовим складом Управління з питань виконання покарань Надія Калашник, яка підкреслила, що необхідно покращити не тільки ефективність роботи організації взагалі, а й зробити професійну діяльність кожного співробітника мотивованою та більш цікавою. Усі учасники отримали сертифікати Центру бізнес-освіти про проходження майстер-класів.

Спеціаліст Центру бізнес-освіти
Юлія Подлєсна