Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Посол Фінляндії в Україні прочитав лекцію студентам ЗНУ

Посол Фінляндії в Україні прочитав лекцію студентам ЗНУ

09.11.2010 14:25

9 листопада Запорізький національний університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Крістер Мікклссон. Метою його візиту було проведення лекції для студентів на тему «Політичне та економічне співробітництво між Фінляндією, ЄС та Україною», а також зустріч з керівництвом вищого начального закладу.

Представляючи поважного гостя, ректор ЗНУ Сергій Тимченко зазначив, що співпраця з Фінляндією – нова сторінка в міжнародній діяльності університету. За останні п’ять років близько 20 викладачів та студентів відвідали вищі навчальні заклади Фінляндії, а візит посла – чудова нагода пожвавити міжнародну співпрацю ЗНУ з батьківщиною гостя.
Під час лекції Крістер Мікклссон розповів про інтеграцію Фінляндії до Європейського союзу та переваги членства в ньому, порівняв історію своєї країни та України, поділився своїми думками щодо вступу України до ЄС. Лекцію посол проводив англійською мовою, тож студенти мали змогу потренувати свої мовні навички. Обговорення відбувалося жваво - студенти факультетів менеджменту, соціології та управління, іноземної філології та історичного факультету цікавилися перевагами та недоліками географічного розташування України, професійними якостями та кар’єрою дипломата. «Бути дипломатом – це не тільки пити шампанське, вдягати дорогий одяг та вечеряти в престижних ресторанах. Необхідно мати гарну освіту, інтелектуальні якості, вміти спілкуватися та нести велику відповідальність за інших», - поділився особливостями своєї роботи посол.