Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ співпрацюватиме з Тюменським державним університетом

ЗНУ співпрацюватиме з Тюменським державним університетом

10.11.2010 18:32

10 листопада ЗНУ відвідав ректор Тюменського державного університету Геннадій Чеботарьов.

У результаті зустрічі з ректором ЗНУ Сергієм Тимченком, проректорами та деканами факультетів між вишами було підписано угоду про співпрацю, за якою вищі навчальні заклади проводитимуть спільні дослідження та конференції, обмінюватимуться студентами, організовуватимуть літні школи, онлайн консультації та стажування викладачів, наукових співробітників, аспірантів.
Цікаво, що Тюменському державному університету, як і ЗНУ, цього року виповнилося вісімдесят років, до того ж вищі навчальні заклади мають схожу історію, напрями підготовки студентів та наукових досліджень. Співпраця між університетами відбуватиметься в галузі фізики (нанотехнологій), журналістики, біології, хімії та екології, математики, соціології та управління.
«Метою мого візиту є укладення масштабної угоди про співпрацю. Тюменський університет прагне налагодити відносини з вищими навчальними закладами сусідніх країн, наш колектив зацікавлений у співпраці із ЗНУ», - зазначив Геннадій Миколайович.
До речі, Геннадій Чеботарьов завітав до ЗНУ в рамках участі у IV Міжнародному інвестиційному форумі, а угода про співпрацю між університетами стала першою, яку уклали під час форуму.