Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні економісти ЗНУ провели гру «Що? Де? Коли?» для школярів

Майбутні економісти ЗНУ провели гру «Що? Де? Коли?» для школярів

15.11.2010 11:52 Економічний факультет Конкурс Економіка

Нещодавно на економічному факультеті Запорізького національного університету відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Організаторами заходу стали активісти Наукового товариства студентів та аспірантів факультету за підтримки Наукового товариства обдарованих учнів ЗНУ «Молодий університет». Учасниками заходу стали школярі 8-9 класів, учні Малої академії управління бізнесом.

Декан економічного факультету Алла Череп під час привітального слова зазначила, що такі заходи сприяють залученню школярів до наукової співпраці зі студентами та викладачами вишів, допомагають старшокласникам розширити кругозір, розвинути науковий потенціал й інтелектуальні здібності.
     У грі взяли участь чотири команди: «Бізнесстар», «Greenmoney», «Бізнесландія» та «Королі економіки». Завдяки старанням членів НТСА економічного факультету захід пройшов цікаво та змістовно. Серед різноманітних завдань були бліц-питання, кросворди, ребуси, задачі. Учасники гри продемонстрували знання не лише в економічній сфері, але й виявили загальну ерудованість завдяки конкурсу з логічними задачами. В окремому конкурсі свої знання та навички виявили капітани команд: Катерина Кисель, Кянан Гаджиев, Олександр Короленко (учні 8-Б класу СШ № 7), Руслан Писаревский (учень 8-А класу СШ № 90). Їм було запропоновано скласти з окремих частин економічні поняття та терміни.
     За результатами конкурсу визначили переможців. ІІІ місце посіла команда «Бізнесстар» (36 балів), ІІ - виборола «Greenmoney» (45 балів). Перше місце розділили між собою команди «Бізнесландія» та «Королі економіки» (по 46 балів).
    Найактивнішими учасниками стали: Руслан Писаревский (учень 8-А класу СШ № 90), Євгенія Эйсмонт (8-А клас СШ № 90), Юлія Коротич, Інга Подріанова, Кянан Гаджиєв, Катерина Кисель, Євген Скачков, Олександр Короленко (учні 8-Б класу СШ № 7).
    Декан факультету Алла Череп вручила учасникам конкурсу та їх керівникам збірники матеріалів традиційної для нашого університету конференції студентів та аспірантів «Молода наука-2010», аби заохотити школярів до наукової діяльності. Капітани команд та учасники інтелектуальної гри отримали подарунки - записники.

Костянтин Трунов і Дар'я Войтенко

(Прес-сектор НТСА економічного факультету)