Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі бізнес-освіти розпочалися курси підвищення кваліфікації за фахом «Гід-перекладач».

У Центрі бізнес-освіти розпочалися курси підвищення кваліфікації за фахом «Гід-перекладач».

19.11.2010 10:26

Вітаючи слухачів, директор Департаменту післядипломної освіти та додаткових освітніх послуг Геннадій Васильчук відзначив, що туристична галузь у нашому місті динамічно розвивається, постійно створюються нові екскурсійні маршрути як для туристів нашого регіону, так і для іноземців. Сфера туристичного обслуговування іноземців є дуже специфічною, професійних гідів-перекладачів дуже мало, а попит на послуги фахівців збільшується, особливо з наближенням «Євро – 2012».

Один із провідних екскурсоводів нашого регіону Валентина Вінніченко провела першу лекцію з основ екскурсознавства для майбутніх фахівців, що навчаються в Центрі. Заняття триватимуть до лютого 2011 року, окрім лекційних та практичних занять, слухачі Центру бізнес-освіти мають можливість випробувати свої сили на справжній виїзній екскурсії на о. Хортиця, де вони на практиці спробують застосувати отриманні навички та знання, що здобули в університеті.
По закінченні навчання слухачі, за умови успішного складання іспиту, окрім сертифікату ЗНУ та свідоцтва МОН України про підвищення кваліфікації, отримають офіційні дозволи на право здійснення туристичного супроводу.
Нагадаємо, що набір на курси гідів - перекладачів у Центрі бізнес-освіти Департаменту післядипломної освіти та додаткових освітніх послуг ЗНУ здійснюється на постійній основі.

Спеціаліст Центру бізнес-освіти
Юлія Подлєсна