Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології триває профорієнтаційна робота зі школярами області

На факультеті іноземної філології триває профорієнтаційна робота зі школярами області

22.11.2010 15:16

17 листопада 2010 року група викладачів та студентів факультету іноземної філології ЗНУ здійснила чергову поїздку у школи міст Дніпрорудне та Енергодар. Цей захід відбувся у рамках договору між факультетом та науково-методичним центром Енергодарської міської ради, підписаним у 2009 році.

Цього року на ФІФ розробили цілу програму з профорієнтаційної роботи,до якої увійшли: презентація факультету та концерт іноземними мовами; семінар для вчителів іноземних мов; тестування знання учнів з іноземних мов; консультування викладачами факультету учнів середніх шкіл.
Під час зустрічі з учнями 8-11 класів у Дніпрорудненській гімназії № 2 старший викладач кафедри англійської філології Валентина Ємельянова розповіла про університет та факультет. Її колега – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри викладання другої іноземної мови Ольга Каніболоцька - доповнила цю розповідь демонстрацією відеокліпу, присвяченого педагогічній практику студентів факультету. Молодий викладач кафедри викладання другої іноземної мови Марина Трофименко поділилася своїми спогадами про яскраве студентське життя та цікаве навчання на факультеті. Також аудиторія насолодилася піснями англійською та французькою мовами у виконанні студентки 1 курсу французького відділення ФІФ Аліни Крупської. Усі бажаючі пройшли тестування з англійської та французької мови. Після оприлюднення результатів тестування на учнів чекали консультації викладачів.
За ініціативою завуча гімназії, колишньої випускниці ФІФ Олени Краснової сторони ухвалили угоду про співпрацю між факультетом іноземної мови і Дніпроруднівською гімназією №2.
У гімназію № 7 міста Енергодар запросили учнів 10-11 класів усіх шкіл міста. З інформацію про університет в цілому та факультет іноземної філології зокрема перед присутніми виступили викладачі та студенти факультету. Серед них - заступник декана з виховної роботи Олексій Фефелов; кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології Ніна Захарова; викладач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Михайло Бакалінський. А студентка третього курсу французького відділення Ольга Борисенко. Присутні на заході старшокласники щиро зацікавилися розповіддю членів студентської ради про навчання, наукову роботу і відпочинок студентів. Сподобався їм і концерт, у якому взяли участь найталановитіші студенти факультету: Богдан Корнелюк (третьокурсник англійського відділення), Тетяна Тимощук (студентка четвертого курсу французького віддділення), Анна Фефелова й Анна Кулікова (третій курс, німецьке відділення.
Після концерту учні взяли участь у тестуванні з англійської, німецької та французької мов. А їх вчителів іноземних мов запросив на методичний семінар-практикум під керівництвом кандидата педагогічних наук старшого викладача кафедри викладання другої іноземної мови В’ячеслава Александрова.
Представники ФІФ провели переговори з методистом сектору післядипломної освіти та роботи з вищими навчальними закладами науково-методичного центру Енергодарської міської ради Тетяною Глинською і вчителями іноземних мов щодо створення у місті Енергодар школи юного філолога. Планується, що роботу цього закладу будуть курирувати викладачі факультету іноземної філології ЗНУ.
У результаті цього профорієнтаційного заходу факультет збагатив свою базу даних про майбутніх абітурієнтів інформацією про 48 школярів із Дніпрорудного та Енергодару, які цікавляться вивченням іноземних мов.

Факультет іноземної філології