Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Київські горизонти Запорізького національного

Київські горизонти Запорізького національного

24.11.2010 16:34

На запрошення голови Верховної Ради України Володимира Литвина та судді Вищого господарського суду України Дмитра Хоменка 70 студентів Запорізького національного університету відвідали місто Київ із навчально-пізнавальною метою.

19 листопада на чолі із науковим керівником Миколою Мартиновим 70 студентів юридичного факультету приїхали до Києва. Там вони мали змогу відвідати Секретаріат Президента України, Національний банк України, Кабінет міністрів України та Вищий господарський суд України. Також вони познайомилися із народним депутатом Сергієм Павленком. Для студентів провели пізнавальні екскурсії містом, під час яких вони змогли відвідати виставки, присвячені військовій тематиці та голодомору.
Але співпраця нашого вишу із Києвом на цьому не закінчилася. По завершенню переговорів про проходження практики до Вищого господарського суду України потрапило троє студентів 5 курсу юридичного факультету ЗНУ, а саме: Ілля Лавринець, Катерина Жибалова та Дар’я Надточий. Студенти пройшли складний відбір, під час якого презентували свої наукові роботи, доповіді, статті та тези. За результатами середнього балу їх визнали гідними високого шансу у професійній юридичній практиці.

Марія Соболевська