Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету ЗНУ зустрілися зі студентами медичного училища Павлограду

Викладачі біологічного факультету ЗНУ зустрілися зі студентами медичного училища Павлограду

26.11.2010 11:58

25 листопада викладачі біологічного факультету - декан професор Людмила Олександрівна Омельянчик, завідувач кафедри загальної та прикладної екології та зоології профеор Валентина Дем’янівна Бовт, завідувач кафедри мисливствознавства та іхтіології професор Валерій Іванович Домніч та відповідальний за профроботу на факультеті доцент Валерій Віталійович Горбань – відвідали Павлоградське медичне училище.

В ході зустрічі понад 90 студентам випускникам училища було продемонстровано ролик та презентацію біологічного факультету, студентської ради та здобутків біологічного факультету за 2009–2010 навчальні роки.
Викладачі розповіли про спеціальності біологічного факультету, навчальні плани, кадрове забезпечення, матеріальну базу, можливості працевлаштування, перспективи та цікаве студентське життя, що очікує майбутніх студентів ЗНУ, а також про умови вступу на біологічний факультет, як на денне так і на заочне відділення старших курсів.
Зустріч пройшла в дуже щирій та дружелюбній атмосфері. Випускниками училища була проявлена велика зацікавленість у навчанні в Запорізькому національному університеті.
По закінченню зустрічі декан біологічного факультету та директор училища домовились про підписання договору між ЗНУ та Павлоградським медичним училищем.

Біологічний факультет