Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету провели «Що? Де? Коли?» в Економіко-правничому коледжі

Студенти економічного факультету провели «Що? Де? Коли?» в Економіко-правничому коледжі

30.11.2010 16:45

Активісти Наукового товариства студентів та аспірантів економічного факультету підготував подарунок Економіко-правничоve коледжу до проведення його тижня. Вони влаштували для студентів коледжу інтелектуальне змагання – гру «Що? Де? Коли?»

Ведучими заходу стали голова НТСА економічного факультету Віталія Лігузова та голова прес-сектору факультетського Товариства Костянтин Трунов.
Зі студентів коледжу сформували три команди: «Фаворит» (студенти третього курсу спеціальностей «Фінанси та кредит» і «Бухгалтерський облік»), «ФСБ» (представники другого курсу спеціальностей «Фінанси та кредит» і «Бухгалтерський облік»), «Лютые» (другокурсники спеціальності «Організація виробництва»).
Завдяки різноманітним завданням, учасники гри змогли продемонструвати не лише свої знання з економічних дисциплін, але й загальну ерудованість та логіку. Серед запропонованих конкурсів були бліц-питання, кросворд, ребуси, тести, поєднання розірваних економічних термінів. На капітанів команд чекав окремий конкурс.
За результатами змагання місця розподілились наступним чином: І місце – «Фаворит», ІІ – «Лютые», а ІІІ – у команди «ФСБ».
Вітаємо всіх учасників інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» і бажаємо їм наснаги та успіхів у навчанні.

Голова НТСА економічного факультету
Віталія Лігузова