Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Танцювальна музична перерва до 5-річчя кафедри видавничої справи

Танцювальна музична перерва до 5-річчя кафедри видавничої справи

30.11.2010 16:52

На честь 5-річного ювілею кафедри видавничої справи та редагування на факультеті журналістики відбулась незвична музична перерва, в якій взяли участь студенти та керівництво факультету. Студенти організували власний сюрприз: під запальні ритми найвідоміших хітів журналісти влаштували танцювальний флешмоб, продемонструвавши свою дружність, згуртованість, неординарність і творчий підхід до справи.

До привітань приєднався і завідувач кафедри видавничої справи та редагування, декан факультету журналістики Володимир Манакін, який нагадав про здобутки та успіхи рідної кафедри як в науковій діяльності, так і в підготовці кваліфікованих фахівців та побажав студентам знайти гідне місце роботи, прославляти кафедру, факультет і університет в цілому не тільки на території України, але і за її межами. «Готуючи фахівців зі спеціальності «Видавнича справа та редагування», за 5 років кафедра стала однією з найпотужніших на факультеті. Хоча за цим фахом навчається найменша кількість студентів, але вони демонструють гарні результати, знаходячись на останньому місці за кількістю відрахувань», - зазначив Володимир Миколайович.
До речі, під час перерви студентами був організований благодійний збір коштів для дітей-сиріт в рамках благодійної акції, яка проходила в незвичній формі – у вигляді акції «Обміняй цигарку на каву»: усі охочі замість паління могли посмакувати улюбленим напоєм і водночас допомогти дітям-сиротам.
Крім того, в рамках святкування тижня факультету у всіх корпусах ЗНУ буде транслюватись соціальна реклама, створена студентами 2-3 курсів спеціальності «Реклама та PR».

Олена Переверзєва