Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбувся музично-поетичний вечір

На факультеті журналістики відбувся музично-поетичний вечір

01.12.2010 12:14

У рамках святкування тижня факультету студенти-журналісти вирішили подарувати гостям вечора авторську поезію, прозу та музику. Приємним сюрпризом стала презентація електронної збірки творчих матеріалів студентів факультету. Збірка «Творчість журналіста» - це студентський проект, куди увійшли поетичні, прозаїчні, публіцистичні твори студентів з 1-6 курсів. Збірка включає в себе і власні фотороботи та малюнки студентів, обкладинку створили власноруч, розробкою дизайну займалися Сергій Бутко та Ольга Єременко.

Презентуючи збірку, Оксана Гривцова подякувала за корисні поради викладачів та висловила сподівання, що ця збірка знайде підтримку у керівництва вишу і колись побачить світ у справжній твердій обкладинці.
Під час музично-поетичного вечора студенти мали змогу представити свої твори, які увійшли до збірки «Творчість журналіста» та ті твори, які існують поза нею. Хотілося б відмітити музичний супровід вечора, який став можливим завдяки Алісі Стояновій (скрипка) та Анатолію Журавльову (гітара).
Щодо тематичного наповнення творів студентства, можна сказати, що воно таке ж різноманітне, як і сам зміст цих творчих доробків: лірична поезія, оспівування природи, почуттів, не оминули і суспільних проблем. Розпочала поетичний вечір Марина Ботнарєва із віршем «В стихах века». Про свої почуття розповіла Ольга Васильєва у вірші «Життя-людина». Не залишив нікого байдужим Анатолій Журавльов, виступ якого відмітив завідуючий кафедрою теорії літератури та журналістики Віталій Шевченко. Хлопець є палким прихильником творчості Володимира Маяковського, тому і свої власні вірші у студента виходить писати так само гостро та влучно. Анатолій зачитав два своїх твори: «Город курит не в затяжку» та «Хватит». На творчому вечорі взагалі було багато першокурсників, які прийшли поділитися своєю поезією та прозою. Наприклад, Олеся Єфанова також зачитала два твори: «Босяк» та «Проза о любви», Іван Столяревський, переповнений почуттями наближення чудової пори року, прочитав поезію «Зима».
Завітала на музично-поетичний вечір випускниця факультету журналістики Катерина Гопенко, яка разом зі своєю групою «Немного нервно» виконала музичні композиції «Другие песни» та «Электростанция». Студентство залишилося дуже задоволеним цими виступами.
«Зачепив за живе», особливо дівчат, своєю поезією і ведучий вечора Андрій Бондаренко, який прочитав «Бросишь курить». Студент підібрав дуже влучні, гострі рими. Другим твором, яким Андрій порадував присутніх, став вірш «Улыбайся». Вечір продовжили Валерія Прокопенко прочитавши твір «Наоборот», Маргарита Доценко із віршем «Письма» та із другим твором у дуеті з Анастасією Кучер «Обращение к парню». Данил Флора прочитав незвичну поезію під назвою «Пересмежник», Анастасія Чорновол у дуеті з Олесею Малиш прочитали поезію про любов.
Ще одним музичним доробком порадували дівчата із музично-експерементального ансамблю «Вино» Ліза Кейль та Олена Горбачова заспівавши «Я ветер» та «Доктор». Як поділилися із публікою дівчата – натхнення приходить до них під час пар.

Марія Соболевська

Фото Сергія Бутка