Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Журналісти відзначили тиждень факультету

Журналісти відзначили тиждень факультету

02.12.2010 12:45

У рамках відзначення тижня факультету журналістики в ЗНУ відбувся святковий концерт, підготовлений студентами, під час якого були відзначені подяками майже всі викладачі за високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток факультету. Особливу нагороду отримав декан Володимир Манакін, якому студенти вручили свою подяку.

У першій офіційній частині святкової програми з вітальним словом виступив декан факультету журналістики Володимир Манакін, який взяв участь у нагородженні найкращих, найрозумніших та найкмітливіших студентів факультету, відзначивши їх спортивні, наукові, громадські досягнення, а також великі потенційні можливості, неординарність та індивідуальність. Володимир Миколайович побажав студентам зробити правильний вибір у житті та реалізувати всіх життєві і творчі плани. До цих привітань приєднався і ректорат в особі проректора з наукової роботи Сергія Бостана.
Найкращими спортсменами факультету журналістики були визнані Сергій Деркач, Руслан Левицький, Сергій Савчук, Андрій Бондаренко, Анна Євстратьєва, Людмила Литвиненко, Єлизавета Кейль.
В рамках проведення конкурсу «Студент року-2010» переможцями факультетського етапу конкурсу стали Катерина Полякова (студент-науковець), Євгенія Скорина (студент-староста), Андрій Бондаренко (студент-артист), Сергій Полюшко (студент-правоохоронець), Сергій Деркач (студент-спортсмен), Марія Мельник (студент-суспільний діяч). Нагороди отримали також переможці фотоконкурсу «Світ очима студентів» Максим Лісовий та Сергій Штепа, відмінники навчання Єлизавета Кейль та Євгенія Скорина, студенти-першокурсники - за 3 місце в конкурсі «Дозвольте відрекомендуватись», а також академічна група 3319-2 – переможці в конкурсі соціальної реклами.
Після урочистої частини вечора студенти підготували яскраву концертну програму, продемонструвавши, що вміють співати, танцювати, створювати авторські пісні, грати на скрипці та гітарі, володіти мечем, жартувати та по-справжньому кохати.

Олена Переверзєва