Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету побували у податковій інспекції

Студенти економічного факультету побували у податковій інспекції

03.12.2010 11:11

Днями до податкової інспекції Жовтневого району на «День відкритих дверей» завітали студенти економічного факультету Запорізького національного університету. Студенти вже сьогодні приділяють значну увагу вибору майбутньої професії та вирішують, де б їм хотілося працювати після здобуття віщої освіти. Тому п'ятикурсники економічного факультету ЗНУ були активними, цікавилися особливостям роботи у податкових органах.

Завідувач сектора персоналу ДПІ Оксана Столярчук ознайомила їх із умовами вступу на державну службу, розповіла про переваги та відповідальність працівників державних органів, відповіла на численні запитання.
Податківці влаштували гостям екскурсію кабінетами інспекції. Робота, що її виконує той чи інший відділ ДПІ, функції, покладені на фахівців інспекції, – про все це розповідала завідувач сектора масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Еліна Волотко.
Можна стверджувати, що зустріч податківців та студентської молоді була цікавою для обох сторін. На завершення фахівці податкової інспекції побажали студентам, щоб дні, які вони проводять в університеті, були незабутніми, цікавими і радісними, а знання давалися легко та із задоволенням і в подальшому слугували їм у практичній діяльності.

Прес-служба ДПА в Запорізькій області