Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відкрився «Speaking club».

На юридичному факультеті ЗНУ відкрився «Speaking club».

04.12.2010 12:02

На базі юридичного факультету ЗНУ був організований «Speaking club» за підтримки Запорізького обласного осередку Ліги студентів Асоціації правників України та Міжнародного центру освіти. Його мета - збагачення професійної правової лексики та обмін міжнародним правовим досвідом.

У Запоріжжі такий центр створений вперше на зразок Київського за ініціативи юридичного факультету. Ініціативна група студентів юридичного факультету вирішила організувати обговорення зарубіжних законодавчих теорій, порівнюючи їх з українським законодавством, тим самим збагачуючи знання з правової тематики, працюючи з новітньою англійською літературою та інформаційним центром «ELSA». Студенти юридичного факультету беруть активну участь у роботі цього клубу і запрошують всіх бажаючих приєднатися до участі в клубі.