Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-юристи приєднались до соціальної акції «Україна читає»

Студенти-юристи приєднались до соціальної акції «Україна читає»

04.12.2010 12:03

В рамках соціальної акції «Україна читає» студенти юридичного факультету ЗНУ подарували дитячі книжки бібліотекам міста Вільнянська, збагативши бібліотечний фонд цінними екземплярами видань. Організатором цієї соціальної акції виступив обласний осередок Ліги студентів Асоціації правників України, а зокрема, керівник Центру соціальних програм Ліги студентів АПУ, ініціатор шостого Кроку акції «Подаруй українську книжку. Читає Вільнянськ» Ксенія Мяснянкіна та студенти-активісти юридичного факультету, небайдужі до розвитку бібліотечної справи та прищеплення у дітей любові до книги.

Культурно-інформаційний проект «Україна читає», започаткований у липні 2010 року, відновлює багатовікову книжну й освітню традицію в Україні. Він покликаний втілювати культурні, інформаційні та освітні ініціативи. Девіз проекту – «Україна читає. Україна пізнає. Мудра нація – багата країна!». Наразі у межах проекту проводиться Акція «Подаруй українську книжку», яка покликана надати громадську підтримку спустошеним сільським бібліотекам. Нині акція нараховує вже 6 Кроків у 6-ти областях (села, бібліотеки яких отримали нові та цікаві українські книги від небайдужих людей), під час яких зібрано понад 650 примірників. До Акції уже долучились понад 50 родин та організацій, серед яких: Наукова бібліотека Національного університету «Києво-Могилянська академія», Українська бібліотечна асоціація, співак Олександр Положинський та багато інших свідомих родин не лише з України, а й з-за кордону. Крім того, на місцевому рівні до цієї акції долучився і телеканал «Запоріжжя». Бібліотека кожного села може стати учасником Акції з ініціативи когось із нас.
В грудні заплановано відкриття ще однієї Акції – «Книжка під подушку», під час якої книги збиратимуться у подарунок від Святого Миколая дітям-сиротам. Наше завдання – спільними зусиллями зробити так, аби якісна українська книжка потрапила в руки читачів з найвіддаленіших куточків нашої країни.
Катерина Гопенко