Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Театрали ЗНУ – кращі конферансьє!

Театрали ЗНУ – кращі конферансьє!

06.12.2010 11:41

1-2 грудня у м. Дніпропетровську відбувся третій відкритий конкурс молодих конферансьє на приз Народного артиста України Івана Шепелєва. Студентки факультету соціальної педагогіки та психології Дар`я Білоцерковець та Ганна Войцехович стали переможницями конкурсу, отримавши гран-прі та диплом 2 ступеню.

До роботи у журі конкурсу була запрошена старший викладач кафедри акторської майстерності ЗНУ, заслужена артистка України Надія Стадніченко.
Від ЗНУ у конкурсі брали участь студенти І, ІV та V курсів факультету соціальної педагогіки та психології (кафедра акторської майстерності). До другого туру пройшли студент І-го курсу Андрій Новіченко, студентка ІV курсу – Дар`я Білоцерковець та студентка V курсу Ганна Войцехович.
Дар`я Білоцерковець завоювала гран-прі та приз глядацьких симпатій, Ганна Войцехович стала Лауреатом і володарем диплому 2 ступеню.
Поздоровляємо студентів-переможців і їх педагогів – Народного артиста України О.П Короля, Заслужену артистку України Н.А. Стадніченко та викладача Т.Д. Петрик.

Факультет СПП