Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся І-ий етап Малої академії наук

У ЗНУ відбувся І-ий етап Малої академії наук

06.12.2010 16:48

Вчора в І корпусі ЗНУ фізичний факультет приймав учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Учні писали контрольні роботи з фізики та математики.

У вестибюлі І корпусу учнів та їх наставників зустрічали представники фізичного факультету з числа викладачів та студентів. Після реєстрації школярів та викладачів запрошували на виставку цікавих та захоплюючих фізичних дослідів. На виставці демонстрували голограми, обертання феромагнітного об’єкта, підвішеного в магнітному полі, плазмову кулю, лазери тощо. Виставка викликала неабияку зацікавленість у юних вчених.
Під час написання контрольних робіт з вчителями шкіл Запоріжжя та районів Запорізької області було проведено семінар, на якому декан фізичного факультету Добрун А.П. та заступник Голови наукового товариства обдарованих учнів «Молодий університет» ЗНУ Цьомик В.П. розповіли вчителям про значні зусилля ЗНУ в розвитку «юної науки», про Молодий університет при ЗНУ, про весняні студентські наукові конференції, участь у яких можуть взяти і школярі-учасники МАН.
Вчителів було запрошено на науково-практичний семінар, який фізичний факультет планує провести 5 січня для вчителів фізичних шкіл Запорізької області.
За кавою та чаєм, які були запропоновані вчителям після семінару, відбувся обмін думками про перспективи розвитку природничої освіти в школі.

Фізичний факультет