На честь Дня захисника вітчизни та Дня збройних сил України Центр виховної та культурно-масової роботи ЗНУ організував святкову концертну програму, на яку були запрошені найкращі співаки нашого університету, які чудово виконують не тільки сучасні, а й воєнні пісні.
У святковій програмі взяли участь Людмила Заруба, Анастасія Овчарова, Микола Білик, Влада Мажара, Вікторія Назарова, Іван Красніков, Ігор Лющанський, які виконали найвідоміші та найпопулярніші воєнні пісні «Катюша», «Он не вернулся из боя», «Младший лейтинант», вальс «Ах, эти тучи в голубом».
Тож, бажаємо всій студентській чоловічій частині ЗНУ щастя, здоров’я і на відмінно зданих сесій, адже найкоротший шлях до військкомату пролягає через нездану сесію!
Центр виховної та культурно-масової роботи