Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до благодійної акції «Заради життя 2010»

ЗНУ долучився до благодійної акції «Заради життя 2010»

01.12.2010 16:07

У рамках відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Запорізькому національному університеті була проведена благодійна акція «Заради життя 2010» та організована музична перерва, в якій взяли участь співочі таланти нашого університету Вікторія Теодорова, Олена Струк, Микола Білик, Юлія Данилюк, Вікторія Назарова.

Проведення другого етапу всеукраїнської акції «Заради життя 2010» в Запорізькій області було ініційовано Благодійним Фондом «Сподівання» разом з партнерськими організаціями міста Запоріжжя. Головною метою акції стало привернення уваги суспільства до критичної ситуації щодо захворюваності населення України на ВІЛ/СНІД, зростаючої кількості дітей із підтвердженим ВІЛ-статусом.
До цієї акції долучився і наш виш. Всі бажаючі мали можливість зробити благодійний внесок, заповнити реєстраційну форму та отримати в подарунок футболку, профілактичну літературу та практичні засоби охорони здоров’я.
Під час проведення акції в ЗНУ було зібрано кошти для ВІЛ-позитивних дітей Запорізької області.
ЗНУ запрошує всіх небайдужих, напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, що відзначається щорічно 1 грудня, долучитися до другого етапу благодійної акції – «Заради життя 2010» і ще раз привернути увагу громадськості нашого регіону до проблеми ВІЛ/СНІДу в Україні.