Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Молодий університет» запрошує школярів до своїх лав

«Молодий університет» запрошує школярів до своїх лав

08.12.2010 16:07

Представники Запорізького національного університету – завідувач кафедри фізики і методики її викладання Олександр Іваницький, заступник декана математичного факультету з навчальної роботи Ігор Зіновєєв і заступник голови Наукового товариства обдарованих учнів «Молодий університет» ЗНУ Валентина Цьомик – здійснили профорієнтаційну поїздку до районних навчальних закладів середньої ланки освіти. Вони побували в Малокатеринівській гімназії і в Кушугумській гімназії «Інтелект».

Співробітники ЗНУ плідно поспілкувалися як із керівництвом цих навчальних закладів, так із обдарованою молоддю з 9-10 класів. Метою візиту представників ЗНУ до шкіл стала підтримка учнів, чиї наукові роботи не вийшли до ІІІ (всеукраїнського) туру Малої академії наук. Викладачі спробували переконати старшокласників, що не варто відкладати їх наукові роботи. Адже саме для них наукові секції, що діють при кожному факультеті ЗНУ, влаштовують спеціальні конкурси. Кращі учнівські роботи, допрацьовані під керівництвом наших викладачів, увійдуть до щорічного збірника нашого ВНЗ «Молода наука», а їх автори візьмуть участь в однойменній конференції на рівні із студентами й аспірантами нашого вишу.
До того ж, учасники «Молодого університету» під час своїх досліджень можуть користуватися лабораторіями ЗНУ, лінгафонним кабінетом та фондом наукової бібліотеки ВНЗ.
Також під час зустрічі зі школярами викладачі розповіли про особливості вступу на фізичні та математичні напрями підготовки та умови навчання на них. Вчителів гімназій зацікавила можливість співпраці із вищим навчальним закладом, що має статус національного.
Учнів зацікавила можливість на власні очі побачити, як проходять практичні заняття у рамках роботи «Молодого університету». Також їх привабила змога почути цикл лекцій із різних аспектів сучасного права не від учителів-істориків, які викладають правознавство у школах, а від юристів-практиків. Останнє вже практикується представникам юридичного факультету ЗНУ для шкіл міста.
У найближчих планах співробітників «Молодого університету» - візити до шкіл Балабіно й Оріхівського району.

Таміла Тарасенко