Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет прости СНІДу

Юридичний факультет прости СНІДу

02.12.2010 17:23

У Всеукраїнський день боротьби зі СНІДом юридичний факультет ЗНУ вирішив підтримати акцію, запросивши спеціалістів, які займаються вивченням та пошуком шляхів подоланням цієї хвороби, з метою донести до відома студентів інформацію про СНІД та його наслідки.

Із доповіддю виступив співробітник благодійного фонду "Сподівання" Сергій Перестяк. Він розповів студентству про жахливе життя приречених людей з діагнозом СНІД. Під час його виступу багато студентів зробили для себе певні висновки та замислились про ціну життя. Наступною була промова спеціаліста обласного центра з боротьби та профілактики СНІДу Олени Велігодської, яка інформувала студентів про вірус імунодефіциту та його проникнення до організму.
Від керівництва факультету висловив слова подяки виступаючим викладач кафедри конституційного та трудового права Микола Мартинов, який зазначив, що будь-хто із нас може бути під прицілом цієї підступної хвороби, що згасила стільки життів молоді та новонароджених дітей, та закликав бути обережними.