Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет продовжує займатися доброчинністю

Юридичний факультет продовжує займатися доброчинністю

08.12.2010 17:28

Кожного місяця юридичний факультет робить приємні сюрпризи для інтернатів міста Запоріжжя. До Дня захисту прав інвалідів студенти юридичного факультету не залишилися осторонь цієї проблеми і відвідали школу-інтернат №1. Таланти юридичного факультету приготували незабутній концерт та солодкі подарунки для вихованців закладу.

За словами викладача Миколи Мартинова, який супроводжував студентів до інтернату, там перебувають діти, які потребують підтримки та допомоги, тому хотілося подарувати їм велику радість і посмішки, адже так тяжко нести тягар хвороби та дискримінації на крихких дитячих плечах.
Коли розпочався концерт, підготовлений студентами юридичного факультету ЗНУ, на обличчях дітей почали з’являтися перші посмішки. Ігор Лющанський своєю піснею підтримав веселу атмосферу у залі і розвіяв сум серед учасників концерту. Також на сцені виступав великий віртуоз гри на саксофоні - Олексій Морозов. Він зіграв відомі мотиви, тому діти навіть мали змогу підспівувати йому. Подарувала свій веселий танок Єлизавета Тихонська. Також на сцені виступили професіонали із бальних танців - Дмитро Кулініч та Карина Данилюк. Вони подарували дітлахам запальний танок - румбу. Завершила привітання Владлена Мажара зі своїм авторським віршем, який присвятила вихованцям школи-інтернату №1.
Керівництво та вихованці інтернату щиро раділи і солодким подарункам і висловили слова вдячності нашому вишу і юридичному факультету за підтримку і допомогу.
Катерина Гопенко